TANTRICKÁ MASÁŽ

erotic-massageTantrická masáž je typ masáže, při kterém záleží na jediném – abyste byli v pohodě a cítili se skěle a uvolněně.

Při tantrické masáži je dopřávána slast výhradně Vám samotným. Tantrická masérka vás zahrnuje slastnými doteky a objetím, abyste se cítili naprosto báječně. Jediné, co při tantrické masáži děláte je to, že se necháváte hýčkat krásnou masérkou. Pouze si užíváte v její přítomnosti a vnímáte všechnu rozkoš, které se vám od ní dostává. Jestliže chcete tuto rozkoš znásobit, můžete mít samozřejmě masérek i více.

Na tantrické masáži máte dokonalé podmínky k tomu, abyste se plně soustředili jen na sebe a na své příjemné pocity, kterých se vám dostává. Všechno ostatní můžete pustit z hlavy a vnímat ten krásný okamžik přítomnosti, kdy je veškerá péče, něha a slast věnována jen a pouze Vám.

Tantrická masáž se provádí v pohodové a mírumilovné atmosféře, kdy z vás odejde veškerý stres a starosti. Tantrická masáž z vaší mysli odsune všechny myšlenky a navodí vám nádhernou náladu.

Tantrická masáž může začít hlazením celého vašeho těla. Od lehké masáže hlavy, přes hlazení vaší zadní části krku, zad, přes hýždě až k vašim nohou.

Při tantrické masáži vás masérka hladí převážně svýma rukama, může však použít i různých pomůcek. Takže se můžete těšit na hlazení pštrosím pérem či hedvábným šátkem.

Smyslem tantrické masáže je navodit vám příjemné pocity po celou dobu masáže. Vůbec se nemusíte soustředit na dosažení svého orgasmu nebo ztopoření penisu. Takže se nemusíte stresovat třeba v případě, kdy můžete mít potíže s erekcí. Naopak – díky tomu, že na svou erekci nemusíte myslet, jí můžete během tantrické masáže dosáhnout. Protože potíže s erekcí mají často velkou souvislost s psychickým rozpoložením. Dá se tedy říci, že tantrická masáž může v některých případech pomoci odstranit potíže s erekcí.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím